Concursul de Matematica Valeriu Alaci

Universitatea Politehnica Timișoara

Concursul de matematică
Valeriu Alaci
Concursul de matematică
Valeriu Alaci
Concursul de matematică
Valeriu Alaci
Concursul de matematică
Valeriu Alaci
Concursul de matematică
Valeriu Alaci
Concursul de matematică
Valeriu Alaci
  • OTEŞTEANU MARIUS, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • CĂDARIU-BRĂILOIU LIVIU, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • BLAJOVAN ZENO, INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN TIMIȘ
  • HOLHOȘ VIOREL, INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN HUNEDOARA
  • NĂNUȚI DAN, INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN MEHEDINȚI
  • STĂNILOIU NICOLAE, INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN CARAȘ-SEVERIN
  • STOICOIU SIMONA, INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN GORJ
  • TUDORAN VIOREL, INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN ARAD
  • BUȘE CONSTANTIN, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • GOLEȚ IOAN, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • JIVULESCU MARIA, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • NEGREA ROMEO, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • PĂUNESCU DORU, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • ARIEȘANU CAMELIA, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • BÎNZAR TUDOR, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • BUNDĂU OLIVIA, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • ECKSTEIN ANDREI, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • GÎRBAN ANANIA, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • JURATONI ADINA, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • LĂZUREANU CRISTIAN, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • PATER FLAVIUS, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • PETRIȘOR CAMELIA, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • LUPA NICOLAE, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • BARTA TIBERIU, COLEGIUL NAȚIONAL BĂNĂȚEAN
  • BĂTĂRAN FLORIN, LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL
  • FILIMON DANIELA, LICEUL TEORETIC WILIAM SHAKESPEARE
  • GEORGESCU RUXANDA, LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL
  • GEORGESCU GEORGE, LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL
  • GHEORGHIȚĂ SEBASTIAN, ȘCOALA Nr. 4 LUGOJ
  • JURCA ALIN, LICEUL TEORETIC BUZIAȘ
  • LOBAZĂ MARIUS, COLEGIUL NATIONAL BĂNĂȚEAN
  • NEAG COSMINA, LICEUL TRAIAN VUIA FAGET
  • NEAG IOAN, LICEUL TRAIAN VUIA FAGET
  • NEAMŢU MIHAI, COLEGIUL NAȚIONAL CD LOGA
  • NEMEŞ ADRIAN, COLEGIUL NAȚIONAL CD LOGA
  • OLARIU CARMEN, COLEGIUL ECONOMIC FS NITTI
  • POŞTARU CĂLIN, LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL
  • SERAFIM MIRELA, LICEUL TEORETIC RECAȘ
  • TACHE MARIAN, LICEUL TEORETIC WILIAM SHAKESPEARE
  • TRAIN RAMONA, LICEUL TEORETIC RECAȘ
  • PALEA ADINA, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • ALEXA FLORIN, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • MÂŢIU-IOVAN LILIANA, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • ANA DAN, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA
  • TERNAUCIUC ANDREI, UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMIȘOARA, www.cv.upt.ro



Organizatori

UPT Facultatea de Automatică și Calculatoare Departamentul de Matematică Facultatea de Electronică şi Telecomunicaţii ISJTM